Gündem

Audi Yedek Parçaları – E-otoparca.com’da.

Audi, uzun yıllara dayanan tarihi ile dünyaca ünlü bir Alman markasıdır; premium sınıf otomobiller bu ticari marka altında üretilmektedir. Audi markasının Macaristan, Brezilya, Belçika, Hindistan, Endonezya, Rusya, Slovakya ve İspanya’da üretim tesisleri bulunuyor. Bugünlerde şirket Volkswagen Grubu’nun bir üyesidir.

Audi yedek parça: Audi otomobilleri kusursuz dış görünümü ve mükemmel teknik özellikleri ike ön plana çıkmaktadır. Audi arabalarının temel özelliği, A3 Sportback, A4 Avant, A5 Sportback, Q7 ve diğerleri gibi modellerin bulunduğu Quattro tam tahrik sistemidir. Bu teknoloji, aracın mükemmel yol tutuş kabiliyeti sağlar ve aynı zamanda yol yüzeyinde tekerleklerin mükemmel bir şekilde kavranmasını sağlar. Ayrıca, avantajları özellikle tornalama sırasında dikkate değer olan aktif arka spor diferansiyel sistemi geliştirilmiştir.

Audi A Serisi Konforu İle Öne Çıkıyor

Audi Connect hizmetleri, Audi A7, A8 ve Alman üreticinin diğer modellerinin çalışmasını daha da konforlu hale getirir. Dahili Wi-Fi erişim noktası sayesinde e-postalara, sosyal ağlara ve gezinme programlarına tam erişim sağlanır. Özel olarak oluşturulan Audi MMI uygulaması, araç hakkında bilgi edinmeye ve bir bölgenin hareketsiz hâle getirilmesini, uzaktan kontrol etmeye yardımcı olur. Böyle bir uygulama, örneğin Audi yedek parça A4 ve Audi A5’e kurulur.

Audi  Yedek Parça Fiyatları

Audi yedek parça fiyatları aracınızın modeline göre değişmektedir. Debriyaj, Triger, Oksijen sensörü gibi önemli parçalar için özel fiyat tekliflerini e-otoparca.com adresinde iletişime geçerek alabilirsiniz. Audi aracınız için her zaman uygun bir fiyata Audi yedek parça satın alabilirsiniz. Audi tüm modeller için neredeyse tamamını kapsayan sürekli olarak indirimler var.

https://www.e-otoparca.com