Gündem

Apple, koronavirüs nedeniyle geliştirici konferansını iptal etti

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs nedeniyle, Çin’deki mağazalarını geçici olarak kapattıktan sonra birçok çalışanını karantina altınaApple, her yıl düzenlediği WWDC (Worldwide Developer Conference) etkinliğini de iptal etmek zorunda kaldı.

Apple’ın yayınladığı açıklamada şu ifadelere yer verildi: ”Çeşitli oturumlarla ve konuşmalarla, tüm dünyadaki geliştiriciler için harika bir deneyim sunan WWDC etkinliğini,sağlık sorunları nedeniyle yapamıyoruz. Gelecek haftalarda bütün detayları sizlerle paylaşacağız.”

İNTERNET ÜZERİNDEN DÜZENLEYECEK

Apple; iPhone, Apple Watch ve iPad gibi ürünlerin yeni yazılımlarını ve özelliklerini busırasınta tanıtıyordu. Bu nedenle şirket, etkinliği tamamen iptal etse de internet üzerinden çevrimiçi bir program düzenleyip geliştiricilerle buluşacak.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da haziran ayında düzenlenmesi beklenen etkinliğinbir tarihi bulunmuyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Ensonhaber Teknoloji Instagram hesabını takip ederek güncelve teknoloji haberlerine anında ulaşın.

@eshteknoloji

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri