Kültür Sanat

Antika Mobilya Alanlar

Antika Mobilya Alanlar

Firma olarak 15 yıldır antika sektöründe eşya alım ve satım hizmeti veriyorlar. Kişilerin artık kullanmadıkları mobilyaları satın alıyorlar. Antika vitrin alan yerler için sahiplerine firma olarak uygun ücretler ödüyorlar. Ödenen ücretler satışı yapılan mobilyanın özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Antikalarınızı Mobilya Alanlara Satın

Kişiler artık kullanmadıkları antika mobilyaları satmak istiyorlar. Bu durumda antika mobilya alanlar onların yardımına koşuyorlar. Kişilerin firma ile iletişime geçmesi durumunda firma elemanları adrese gelerek antika mobilyaları satın alıyorlar. Mobilyalar için sahiplerine ücretlerini anında ödüyorlar. Ardından araçlarına yükleyerek dükkanlarına götürüyorlar. Eğer alınan antika eşyalar kusursuz durumda ise tekrar satışa sunuyorlar. Bakımlarının yapılması gerekiyorsa bakımlarını yaptırıp müşterileri için yeniden satışa sunuyorlar.

Antika Mobilya Satışı Yapıyorlar

Antika eşyalarından kurtulmak isteyenler olduğu kadar evlerini antika eşyalarla dekore etmek isteyenlerde bulunabiliyor. Bu kişiler firmanın satış yaptığı dükkana gelerek antika mobilyaları inceleyebiliyorlar. Daha sonrada beğendikleri antika mobilyaları uygun fiyatlara satın alıyorlar. Firma olarak antika mobilyaların alışında ve satışında müşterilere fiyat konusunda büyük kolaylıklar sağlıyorlar. Antika alım satım için web sitemizi hemen ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri