Gündem

Ankara Çağlar Müzik Kursu

Ankara Çağlar Müzik Kursu

Ankara Kızılay’da bulunan Çağlar Müzik Kursu 30 yıldır hizmet veriyor ve Ankara’nın en eski müzik kursu olma özelliğini üzerinde bulunduruyor. Ankara’nın Devlet Opera Orkestrası’nda çalışan keman sanatçıları aracılığıyla kurulan kurs kuruluş zamanından beri eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Kurs sadece keman kursu Ankara alanında değil pek çok alanda hizmet veriyor.

Çağlar Müzik Kursu Eğitimleri

Çağlar Müzik Kursu’nda müzik eğitim almış sanatçılar aracılığıyla eğitim veriyorlar ve müzik alanında ilerlemek isteyen kişilere yardımcı oluyorlar. Çağlar Müzik Kursu’nda verilmekte olan eğitimler arasında şunlar bulunuyor; keman, çello, flüt, bağlama ve gitar kursu Ankara kurslarıdır. Ayrıca kursta şan eğitimi, çocuk orkestrası ve çocuk tiyatrosu gibi eğitimlerde veriyorlar. Bunların yanı sıra piyano kursu Ankara konusunda da hizmet veriyorlar. üçük yaşlardan itibaren keman eğitimi almak isteyenler için 5 yaş itibariyle eğitim vermeye başlıyorlar. Bunun dışında kurs olarak yaşlara göre ders programları ayarlıyorlar ve kurs bitiminde eğitim alan kişilere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış belgeler veriyorlar.

Çağlar Müzik Kursa Eğitmenleri

Müzik eğitimi vermek amacıyla 30 yıldır hizmet veren Cağlar Eğim Kursu’nda başarılı sanatçılar eğitim veriyorlar. Kursun eğitmenleri arasında kursun kurucuları olan Aladdin, Ergün ve Ayhan Çağlar bulunuyor. Bunun dışında Mustafa Erdoğan, Viktorya Kalkan, Aysegül Güdül, Çağlan Burak Dulgar ve Yeşim Elüman gibi isimler bulunuyor. Bu isimler orkestra şefi, sahne sanatları ve müzik akademisi gibi alanlarda eğitim görmüş kişiler oluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri