Gündem

Anıl Uzun ile Analog Fotoğrafçılık Hakkında

Anıl Uzun ile Analog Fotoğrafçılık Hakkında

Anıl Uzun, ülkemizin başarılı fotoğraf sanatçılarından biridir. 30 yılı aşkın deneyimi ile fotoğrafçılık ve fotoğraf sanatı hakkında geniş bir birikime sahiptir. Genç fotoğraf sanatçıları ve hobi olarak bu sanat dalıyla ilgilenenler için bilgi ve birikimini bir blog web sitesi aracılığıyla paylaşmayı uygun bulmuştur.

Fotoğraf sanatı ile ilk ilgilendiği dönemlerde tecrübelerinden faydalanabileceği bir meslektaşından yardım alamayan Anıl Uzun, birçok bilgiyi deneye yanıla, hatalar yapıp düzelterek öğrenmiştir. Bu nedenle genç meslektaşlarının yaşadığı problemleri bilir ve faydalı olmak ister.

Anıl Uzun Blog Web Sitesi ve İçeriği

Fotoğrafçılığa analog çekimlerle başlayan Sanatçı, zamanla dijital çekimler yapsa da asıl fotoğrafçılık sanatının analog fotoğraflarla yapılabileceğinin farkındadır. Analog çekimlerin tutkunu olarak halen bu tarz çekimlere de devam eder.

Analog fotoğrafçılığın terimlerinden başlayarak analog fotoğraf makinesi seçiminde dikkat edilecek hususlar hakkında ve daha birçok konuda bu blogda bilgiler bulunur. İşe yeni başlayan fotoğrafçılar için çok kıymetli bir kaynak haline gelen bloğun incelenmesi tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri