Yaşam

Amare Pırlanta ile Sevdiklerini Mutlu Et

Amare Pırlanta Firması 2010 yılına girdiklerinde bu sektör alanında perakende satışlara geçmiştir. Aynı zamanda firma dünya ülkelerinin birçoğuna da ihraç yaparak Türkiye’de de birçok noktaya toptan satış gerçekleştirir. Ürünlerin her biri tamamen kendine özgü bir duruşla tasarlanarak müşteriye sunuluyor. Ürünlerin taşları Belçika, Hindistan gibi ülkelerden aracı olmadan geldiği için sizlere uygun fiyatlarla bunları verebiliyorlar.

Pırlanta alanında aktif hizmet veren şirket her kadın için önemli olan aksesuarları özenle bir araya getirir. Özellikle de son yılların trendi haline gelmiş olan baget yüzük furyasına kendileri de katılmıştır. Bir baget yüzüğün kalitesi ustanın taşı ne kadar iyi bir şekilde kestiğinden anlaşılır. Zarif kesimi ve şık görünümü ile birlikte kadınların vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir.

Pırlanta Baget Yüzük Modelleri

Pırlanta baget yüzüklerin yansıması olsun ve ışıltı çeşitliliği olsun daha parlak duruşları ile birlikte beğenileri üzerine topluyor. Firma altın ve pırlanta baget yüzük modellerinde kesimin kalitesine değer verdiği kadar sizlerin de kullanmış olduğu üründen memnun olmasını ön planda tutar.

Özel davetlerinizde, toplantılarınız, yemek gibi organizasyonlarda özgün kesimiyle birlikte ön plana çıkar. Normal tektaş yüzük pırlantalardan daha dikkat çekici ve şık olduğunu fark edeceksiniz. Firmanın birçok alternatif olarak çeşitlendirdiği baget yüzükler vardır. Aynı zamanda uygun fiyatlar ile de cebinizi zorlamadan sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir