Gündem

Alkollü sürücü, polis ve jandarmayı çileden çıkardı

Antalya’da Bekir V.’nin kullandığı 07 L 7170 plakalı kamyonet, Alanya istikametinden Manavgat istikametine gitmekte olan Niyazi K.’nın kullandığıile çarpıştı.

Kazada otomobilde yolcu olarak bulunan Döndü Köse ve Osman Köse yaralanırken, yaralılar 112 sağlık ekibininyerindeki müdahalesinin ardından Manavgat Devlet Hastanesine kaldırıldı.

DİĞER SÜRÜCÜYÜ SUÇLADI

Kazanın ardından ön sağ tekeri kopmasına rağmen asfaltı kazıyarak kaza yerinden kaçan kamyonet sürücüsü, yaklaşık 700 metre ileride Topuzlar olarak bilinen bölgede yol kenarındaekipleri tarafından yakalandı. Olay yerine getirilen ve trafik ekiplerince yapılan ölçümde 220 promil alkollü olduğu belirlenen Bekir V., sürekli olarak diğer aracın sürücüsünü suçladı.

Alkollü sürücü, polis ve jandarmayı çileden çıkardı ViDEO

“HADİ BEN SARHOŞUM, KANUNEN SUÇLU O”

Otomobil sürücüsünün kırmızı ışıkta geçtiğini iddia eden Bekir V., “Ben Kızılağaç’tan Karacalar’da bulunan evime gidiyordum. Yeşil ışık yandıktan sonra kavşaktan tam karşıya geçmek üzereyken, bu arkadaş kırmızı ışıkta geçip benim aracıma çarptı. Kendisinden şikayetçiyim. Hadi ben sarhoşum suçluyum,şu anda kanunen o suçlu, devletin koyduğu ışıklardan faydalanmayan, ışıklara uymayan kendisi. Eğer kırmızı ışıkta geçmeseydi, ben şimdi evimde yatır olacaktım.” dedi.

“KORONADAN MI KAÇIYORSUN”

Diğer araç sürücüsüne “Koronadan mı kaçıyorsun? Niye kırmızı da geçtin. Benim hayatıma kastın mı var?” şeklinde tepki gösteren Bekir V., kendisinin gariban olduğunu, trafik cezasını nasıl ödeyeceğini, aracını nasıl yaptıracağını bilmediğini söyledi. Alkollü olduğu için cezasına razı olduğunu belirten Bekir V., kırmızı ışıkta geçerek aracına çarpan diğer sürücünün en ağır şekilde cezalandırılmasını, kendi arabasını da yaptırmasını istedi.

KAHKAHA ATTI

İşlemlerin ardından aracından kopan tekeri yol kenarında gören Bekir V., bukahkahalarla gülerek, “Ben bu tekerle o kadar yolu nasıl gitmişim?” dedi.

Bekir V.,yerinde bırakmadığı tekeri de gelen bir yakınının aracına koydu.

PARA CEZASI ALDI, 6 AY EHLİYETİNE EL KONULDU

Kamyonet sürücüsü Bekir V.’ye alkollü araç kullanmak suretiyle trafiği tehlikeye düşürmektencezası uygulanırken, ehliyetine de 6 aylığına el konuldu. Kaza yapan aracı iseyerine gelen eşine teslim edildi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri