Genel

Alkaze Hibe Destek Danışmanlık Hizmetleri

Yeni bir iş kuracak ya da işlerini büyütecek olan girişimciler çoğunlukla maddi ve manevi desteğe ihtiyaç duyar. Ülkemizde girişimcilerin yanında olarak işlerini geliştirmelerine yardımcı olmak adına pek çok destek mevcuttur. Hibe danışmanlık firmaları aracılığıyla takip edilebilecek bu desteklerin bazıları hibe olarak, bazıları da çok düşük faizlerle ya da sıfır faizle sağlanır. Üretim yapmak, iş kurmak, istihdam sayısını artırmak, pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, satış ve satış sonrası hizmetler gibi alanlardaki desteklerden faydalanmak için hibe destek danışmanlık yardımı alınması tavsiye edilir.

Girişimcilerin doğru zamanda doğru yerde olabilmesi için Alkaze gibi güvenilir hibe danışmanlık firmalarıyla çalışmasında fayda vardır. Tübitak danışmanlık işleri, arge danışmanlığı, tasarım merkezi danışmanlığı, teknokent danışmanlığı, AB proje danışmanlığı, ihracat destekleri danışmanlığı gibi pek çok hibe teşvik danışmanlık işi firmanın iş alanına dahildir.

Turquality Danışmanlık Faaliyetleri

Türk malı ürünlerin dünya pazarlarındaki prestijinin artırılması ve markalaşma için devlet destekli olarak birtakım hibe ve krediler verilir. Dünyada ilk ve tek olan bu projeden faydalanmak isteyen ihracatçılar Alkaze’den turquality danışmanlığı hizmeti alabilir.

Turquality danışmanlık firmaları içinde öne çıkan Alkaze sayesinde yerli üretim yapılmasından uluslararası pazarlarda satış yapıp satış sonrası hizmet vermeye kadar her aşamadaki desteklerden haberdar olunabilir. Projeye dahil olmak için yapılacak başvuru süreçlerinde de firmanın uzman danışmanları girişimcilerin yanında olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.