Gündem

Aleyna Tilki’den Bafetimbi Gomis Paylaşımı! Galatasaray’a Transfer…

Aleyna Tilki’den Bafetimbi Gomis Paylaşımı! Galatasaray’a Transfer…

Daha önce 2017 – 2018 yılları arasında Sarı Kırmızılı takımın kadrosunda bulunan Bafetimbi Gomis, yeni transfer döneminde takıma geri dönüyor. Galatasaray’ın eski futbolcusu Gomis’i tekrar takıma kazandırmasına dair haberlerden sonra ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’den oyuncunun transferine dair dikkat çekici bir paylaşım geldi.

Bafetimbi Gomis, transfer döneminin en sürpriz isimlerinden biri olarak 2021 – 2022 sezonunun ikinci yarısında Galatasaray’a yeniden transfer oldu. Makrobet transfer haberinin gündem olmasından hemen sonra ise şarkıcı Aleyna Tilki, Gomis’in transferi ile ilgili oyuncunun gelişini müjdeleyen bir paylaşımda bulundu. Sosyal medya hesabındaki samimi mesajla şarkıcı, Galatasaray taraftarlarının sevincini bir kez daha paylaştı

Aleyna Tilki’den Samimi Mesaj

Gomis’in transferi gündem olmuşken Aleyna Tilki de oyuncunun gelişini sosyal medyadan paylaştığı görüntüyle müjdeledi. Ünlü şarkıcı gönderisinde “Gomis’i getirdim, başardık!” sözleriyle başarılı golcünün transferini hayranlarıyla paylaştı. Daha önce şampiyonluk kutlamaları için Gomis’le şarkısını seslendiren şarkıcı, transferin kendisi için ve hayranları için ne kadar sevindirici olduğunu böylelikle göstermiş oldu.

Gomis’ten Aleyna Tilki’ye Yanıt Gecikmedi

Transfer işlemleri tamamlanan Bafetimbi Gomis, Aleyna Tilki’nin transfer haberi ile ilgili paylaşımına cevap vermekte gecikmedi. Oyuncu da kendi paylaşımında Aleyna Tilki’nin şarkılarını özlediğine vurgu yaptı. Paylaşımında takıma kazandıracağı goller için de vaatte bulunan golcü, bol bol ünlü şarkıcının müziğini dilmemek istediğini belirtti. Daha önce Galatasaray’da top koştururken Aleyna Tilki şarkılarıyla özdeşleyen oyuncu, sevincini hayranlarıyla paylaştı.

Sen Olsan Bari Şarkısı Gomis’in Golleriyle Anılıyordu

Aleyna Tilki’nin ve Gomis’in karşılıklı sevinç paylaşımları, akıllara geçmiş dönemlerde yaşanan gol sevinçlerini getirdi. 2017 – 2018 döneminde Galatasaray forması giydiği sırada Bafetimbi Gomis, ilk günlerinde Aleyna Tilki’nin “O Sen Olsan Bari” şarkısını söylerken bir video paylaşmıştı. Makrobet giriş paylaşımından sonra Gomis’in gol sevinçleri, bu arkı ile özdeşleşmiş ve taraftarların gözdesi haline gelmişti.

Daha sonra 2018 yılındaki şampiyonluk kutlamalarında Aleyna Tilki ve Bafetimbi Gomis bir araya gelerek O Sen Olsan Bari şarkısını söylemiş ve Türk Telekom Arena Stadyumu’nda kutlamaları renklendirmişti. Gol sevinci ve şampiyonluk kutlamalarıyla özdeşleşen şarkı şimdi de yeniden transfer edilen Gomis’in geri dönüş sevinciyle gündeme geldi.

Makrobetsitesi.com

Title – Aleyna Tilki Gomis Transferine Oldukça Sevinmiş Gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.