Gündem

Adanada bıçaklı market soygunu

Adana’nın Sarıçam ilçesinde Abbas U. adlı kişi Ramazan B.’nin marketine gelip alışveriş yapıp dışarı çıktı.

“PARALARI VER YOKSA SENİ ÖLDÜRÜRÜM”

Bir süre sonra aynı şahıs yüzünü maske ile kapatıp eldiven giyip marketegirerek Ramazan B.’ye bıçak çekerek, “Kasadaki paraları ver yoksa ölürsün.” dedi.

Market sahibi korkup  1500 lira parayı verdi. Zanlı parayı alıpyerinden uzaklaşmasının ardından, market sahibi şoku atlatıp polisi arayarak şikayette bulundu.

Adana’da bıçaklı market soygunu ViDEO

ZANLI TESPİT EDİLDİ

Adana Emniyet Müdürlüğü ekipleriyerine gelerek çalışma başlatarak, 30 güvenlik kamerası görüntüsünü inceleyen polis zanlının evini tespit etti.

Yapılan tespit sonrası eve baskın yapıldı. Baskında zanlının eve gelip kıyafet değiştirip gittiği ve bir otelde kaldığı belirlendi.

HIRSIZ TUTUKLANDI

Polis düzenlediği operasyonda zanlıyı, sevgilisi Buket E. ileyakaladı. Emniyete getirilen zanlı ifadesinde suçlamaları kabul etmezken sevgilisi Buket E. gece sevgilisinin kendisini aradığını,olduğunu kalacak yer ayarlamasını istediğini belirterek, “Ben de otele çağırdım. Bir süre sonra geldi. Bana ‘bir şey sorma benim kimseyle sorunum olmaz birpolisle sorunum olur’ dedi. Daha sonra dışarı çıktık eğlendikotele döndük ondan sonra da polisler geldi.” dedi.

İfadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edilen zanlı, nöbetçiceza hakimliği tarafından tutuklandı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri