istanbul masöz ankara masöz
Teknoloji

Açık Hava İçin En İyi Elektronik Sigarayı Seçin

Eğer büyük bir açık havaya sahip olan biri iseniz, günlük bir yürüyüş ya da yürüyüş gibi daha zorlu bir şey iseniz, yanınıza aldığınız e-sigara hakkında dikkatlice düşünmeniz gerekir. Bugünlerde piyasada çok sayıda e-sigara cihazı var, hepsi kendi yolunda harika ve hepsi farklı bir şey sunuyor. Vaping’in güzelliği, artık sizin için en uygun olanı seçebilmeniz ve vaping deneyimini bireysel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilmenizdir. Dış mekan vapingi için en iyi e-sigarayı nasıl seçeceğimize bakarak buna yardımcı oluyoruz.

Açık Havada Kullanılmak Üzere Alınacak Elektronik Sigara Özellikleri

Mükemmel açık hava elektronik sigara ararken dikkate alınması gereken çok sayıda farklı faktör vardır. Elektronik sigara cihazları çok temel tak ve çalıştır modellerinden kapsüllere ve daha sonra spektrumun diğer ucunda çok daha gelişmiş kitlere kadar çok farklıdır.

Pilinizi Akıllıca Seçin

Ev dışında veya dışarıda “düzgün” bir şekilde elektronik sigara kullanmayı planlarken, yani yürürken veya tırmanırken, iyi kapasiteye sahip bir pil aramak mantıklıdır. Bunun da ötesinde, özellikle uzun bir süre şarj cihazından uzak kalacaksanız, iyi bir süre dayanacak kaliteli bir pil olduğundan emin olmanız gerekir.

Bu ipuçları yardımcı olabilir, ancak pil kullanımınızda ne kadar dikkatli olursanız olun, sonunda şarjı bitecektir. Bu anlamda harici pilleri düşünün. Harici pillerle bir elektronik sigara kullandığınızda, önceden şarj edilmiş yedek parçalarını yanınızda veya gerektiğinde değiştirmek için benzer bir durumda yanınızda taşımak daha kolaydır.

Elektronik sigaranızı dahili bir pille seviyorsanız ve değiştirmek istemiyorsanız, ancak pil ömrünü bir sorun olarak görürseniz, gerektiğinde kullanabileceğiniz taşınabilir bir güç bankasına bakmaya değer olabilir.

Eko Modu için Gözlerinizi Açık Tutun

Daha fazla elektronik sigara, genellikle çok sayıda özelliğe sahip daha gelişmiş modeller, bir ECO moduna sahiptir. Bu, ihtiyaç duyduğunuzda ve gerektiğinde kullandığınız bir şeydir.  Daha az pil gücü kullanırken buhar keyfinize devam etmenizi sağlar.

Açık Hava Yaşamı İçin Üretilmiş Bir E Çiğ seçin

Yürüyüş, tırmanma ve güçlü dış mekan aktiviteleri sizin sevdiğiniz bir şey ise, oldukça sağlam bir elektronik sigara seçtiğinizden emin olun. Olmak istediğiniz son şey evden uzakta olmak ve tankınızı çatlatmak veya elektronik sigaranın dış kasasına zarar vermektir..

Sonuç olarak

Özellikle aktif bir hayat yaşıyorsanız ve açık havada çok fazla zaman geçiriyorsanız, fiziksel aktiviteye ve kötü hava koşullarına maruz kalmaya dayanabilecek bir elektronik sigara seçmek mantıklıdır. Hiçbir sigara tamamen hava veya kaza için güvenli olmasa da, yapacağınız açık hava keyfine en uygun modeli proaktif olarak seçerek kesintisiz elektronik sigaranın tadını çıkaracak ve pahalı gereksiz yedeklerden kaçınacaksınız.