Teknoloji

Açık alan masa altı ısıtıcı

 

Dış mekanda yada açık alanda müşteri ağırlamaktaki en büyük konforsuzluklardan biri de ayak ve bacak bölgelerinin ısıtılamamasıdır. Alternatif ısıtma sistemeleri halihazırda kaban, mont, şal, ceket giymiş ve vücudunun üst kısmını korumaya almış müşterileri tekrar üstten ısıtarak rahatsızlık yaratabilirken, alttan ısıtmalı masalarda ise vücudun en çok üşüyen bacak ve ayak bölgesi ısıtılmakta ve bunu ısıtma sistemlerinin çoğundan daha düşük maliyetle gerçekleştirmektedir.

Masa altı ısıtma sisteminin en büyük avantajlarından biri her bir müşteri masasının kendi başına çalışabilmesidir. Isıtma sistemlerinin büyük kısmı sürekli çalışmasına rağmen Springday masa altı ısıtıcılar istenildiği zaman açılıp kapatılabilir.  Cafe Restaurant ısıtma sistemlerinde oluşabilecek yüksek faturaların önüne geçmek için her bir ısıtıcı masanın kendi başına çalışması daha etkilidir. Gerek yatırım gerekse de işletme maliyeti ile en uygun cafe bahçe ısıtma sistemlerinden biridir. Sigara yasağı / Tütün yasağının etkilediği müşteri kayıplarına en başarılı çözümlerden biri masa altı ısıtmadır.

Alttan ısıtma verir.
Verimli ve etkili ısıtma sağlar.
Sağlıklı, ekonomik ve pratik kullanıma sahiptir.
Isı ayarı yapılabilir.
Enerji tasarrufu sağlar.
Pratik açma kapama yapılabilir, aynı zamanda piriz mevcuttur.
Kurulum ve işletme maliyetleri ekonomiktir.
İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
Kolay montaj ve kuruluma sahiptir.
Uzun ömürlüdür.

Kullanım alanları:
Cafe restoran ve otellerin açık ya da yarı açık oturma alanları.
Belirli bir süre ısıtılması gereken alanlar.
Isı kaybının yüksek olduğu alanlar.
Lokal ısıtma yapılması gereken alanlar.

 

Daha fazla bilgi için https://springday.com.tr/sma-15-masa-alti-isitici-acik-kapali-alan-isitici/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri